Uitslagen toegevoegd!!
Daags na de afterparty van de Run Bike Run stond de Wim Lebbink Herfstloop alweer op de kalender. De opkomst was weer overweldigend, veel bekende Ava'70 gezichten die zich voorbereiden voor hun afstand. Vandaag volgen de Officiele uitslagen maar kijk alvast in het fotoalbum om een indruk te krijgen van deze zeer geslaagde wedstrijd. Volgende week is de laatste uit de reeks Herfstlopen in Wehl.
2e-Herfstloop-Wehl2012

Lees meer voor Uitslagen.
2e Wim Lebbink Herfstlopen 2012  
         
1500 meter Meisjes t/m 9 jaar   dag 2
1 ANNELOT Posthumus AALTEN 0.07.35
2 ELLE Aken van AV ARGO 0.07.41
3 YULI Veenhuis AV ARGO 0.07.48
4 EMMA Bruijn de AV ARGO 0.07.50
5 SABINE Reezigt AV ARGO 0.07.59
6 ANNIEK Zuilekom van AV ARGO 0.08.09
7 ISMAY Bolder AV ARGO 0.08.18
8 IRIS Garretsen AV ARGO 0.08.35
9 MARE Boland AV ARGO 0.08.42
10 ELIN Boland AV ARGO 0.08.42
11 LOES Demkes LIEVELDE 0.08.59
12 NINQ Veenhuis AV ARGO 0.09.30
13 ELENA Reijmer CURACAO 0.10.37
14 TARA Pfeil GAANDEREN 0.11.14
15 FLORE Posthumus AALTEN 0.11.17
         
1500 meter Meisjes 10 t/m 13 jaar dag 2
1 SANNE Cornelissen ATLETICO'73 0.05.56
2 CELINE Wessels AV ARGO 0.06.15
3 MARIT Jong de DIDAM 0.06.20
4 NAOMI Vegt van der AV ARGO 0.06.27
5 STEPHANIE Kok AV ARGO 0.06.33
6 FLORIANNE Postma AV ARGO 0.06.35
7 MAUD Centen AV ARGO 0.06.36
8 MAAIKE Hageman DIDAM 0.06.38
9 SOPHIE Bergen van AV ARGO 0.06.46
10 CARLIJN Bruijn de AV ARGO 0.06.54
11 MAAYKE Giesen AV ARGO 0.06.54
12 DEWI Muller AV ARGO 0.07.04
13 LUAN Veenhuis AV ARGO 0.07.15
14 KRIS Demkes LIEVELDE 0.07.30
15 DOMINIQUE Vermeer AV ARGO 0.08.09
16 MEREL Stevens AV ARGO 0.08.25
17 ROOS Zadelhoff van AV ARGO 0.08.50
         
1500 meter Jongens t/m 9 jaar dag 2
1 TIJN Baumann DRIEL 0.06.15
2 LENN Posthumus AALTEN 0.06.38
3 LUKE Heebing AV ARGO 0.06.50
4 NATHAN Posthumus AALTEN 0.07.25
5 JIP Seegers DOETINCHEM 0.07.39
6 BJORN Straatman DRIEL 0.07.40
7 SEM Hartskeerl DOETINCHEM 0.07.41
8 SIL Garritsen AV ARGO 0.07.53
9 TOM Dikschei AALTEN 0.08.29
10 MIKA Pfeil GAANDEREN 0.09.52
11 FINN Lebbink GROENLO 0.09.53
12 THIJE Reijmer CURACAO 0.10.15
13 DAAN Reijmer WEHL 0.11.20
         
1500 meter Jongens 10 t/m 13 jaar dag 2
1 STAN Prinsen VARSSEVELD 0.05.27
2 LUUK Nusselder AV ARGO 0.05.34
3 TOM Kuppers AV ARGO 0.05.37
4 PAUL Woude van der AV ARGO 0.05.51
5 KJELL Venderbosch AV ARGO 0.05.55
6 RUBEN Garretsen AV ARGO 0.05.55
7 MERLIJN Wentink WEHL 0.06.02
8 JOERI Wessels AV ARGO 0.06.08
9 CAS Hartskeerl AV ARGO 0.06.19
10 JORAN Lankveld GAANDEREN 0.06.24
11 DAAN Baumann DRIEL 0.06.25
12 WOUTER Schutman AV ARGO 0.06.32
13 FABIAN Rooij van AV ARGO 0.07.29
14 SANDER Barends AV ARGO 0.07.31
15 DENNIS Vriezen AV ARGO 0.07.33
16 KOEN Heijink AV ARGO 0.07.47
17 TIJMEN Zandstra AV ARGO 0.07.48
18 RICK Frazer AV ARGO 0.07.53
         
5 Km Heren senioren t/m 39 jr. dag 2
1 REMCO Hal van WEHL 0.18.53
2 JEROEN Brummelman HENGELO G 0.19.16
3 NIEK Reijmer DOETINCHEM 0.19.27
4 NIECK-JAN Gal KILDER 0.20.27
5 MYRON Peters WEHL 0.20.49
6 LUUK Nieuwenhuis NIJMEGEN 0.20.57
7 WILLEM Lanke KILDER 0.21.27
8 JEROEN Platvoet DOETINCHEM 0.21.33
9 SJAAK Reijmer WEHL 0.21.51
10 BARRY Magis AALTEN 0.22.03
11 STEFAN Hageman WEHL 0.22.09
12 ERWIN Bruin de WEHL 0.22.36
13 IVO Plessis de DOETINCHEM 0.23.15
14 CHRISTAAN Kroesen HENGELO G 0.23.21
15 PIM Berndsen WEHL 0.23.26
16 JEROEN Martens DOETINCHEM 0.23.30
17 BOB Engelbarts STOKKUM 0.24.06
18 MAURICE Magis AALTEN 0.24.34
19 JOOST Volkers KILDER 0.24.42
20 PETER Reijmer CURACAO 0.29.13
         
         
         
         
5 Km Heren Vet.I 40 t/m 49 jr.   dag 2
1 ERWIN Heister TERBORG 0.18.38
2 PETER Wissing MEGCHELEN 0.19.14
3 WILKO Linnenbank WEHL 0.19.34
4 ROB Rosmulder ARNHEM 0.20.11
5 PEPIJN Tammeling ZEVENAAR 0.20.47
6 FRANK Keurntjes BRAAMT 0.21.00
7 ANDRE Heinst SPIJK 0.21.00
8 BOB Lebbink GROENLO 0.25.30
9 MARCEL Rietman DOETINCHEM 0.33.11
         
         
5 Km Heren Vet.II 50 t/m 59 jr.   dag 2
1 RUDI Spekschoor MARIENVELDE 0.18.43
2 JOS Slutter VARSSELDER 0.19.08
3 GERALD Lee van der ZEDDAM 0.19.28
4 GER Jong de DIDAM 0.20.13
5 JAN Hendriks ZEVENAAR 0.20.32
6 HARRY Menting WEHL 0.24.10
7 HANS Hendricksen BEEK 0.26.33
8 BENNIE Mullink WEHL 0.26.40
9 HENNIE Pouwels NIEUW DIJK 0.28.32
         
         
5 Km Heren Vet.III 60 e.o.   dag 2
1 WILLY Gunsing ZEVENAAR 0.21.46
2 JOHAN Terhaerdt HUISSEN 0.22.28
3 GUUS Schmitz 'S-HEERENBERG 0.22.41
4 WIM Seegers WEHL 0.24.26
5 JAN Bulten DOETINCHEM 0.26.08
6 JAN Engelen KILDER 0.26.20
7 FONS Robbe DIDAM 0.26.25
8 TONNIE Tomassen WEHL 0.27.15
9 FERRY Bergmans ZEVENAAR 0.28.17
10 GERRIT Haar ter AALTEN 0.28.28
11 RENE Westenberg DIDAM 0.31.14
12 BEN Nimberg WEHL 0.31.30
         
         
5 Km Dames senioren t/m 34 jr. dag 2
1 CHANTAL Klein Gunnewiek LICHTENVOORDE 0.20.38
2 KIM Boot DIDAM 0.21.33
3 ROMY Rijs van BREDEVOORT 0.22.46
4 JENNIFFER Pocorni WEHL 0.27.06
5 JUDITH Driessen AALTEN 0.34.02
         
         
         
         
5 Km Dames Vet.I 35 t/m 44 jr.   dag 2
1 KATJA Demkes LIEVELDE 0.20.34
2 JEANNETTE Kuppens GAANDEREN 0.23.28
3 CHANTAL Posthumus AALTEN 0.24.46
4 MARIJKE Minkhorst DOETINCHEM 0.24.49
5 ALIES Helmink-Minkhorst HUMMELO 0.24.50
6 MARISKA Hartskeerl DOETINCHEM 0.28.22
7 NICOLLE Rietman-Nimberg DOETINCHEM 0.30.12
8 IRENE Enzerink WEHL 0.31.14
9 ANJA Hoogerbrug AALTEN 0.34.02
10 ZERLINA Reijmer-Demei CURACAO 0.37.05
         
         
5 Km Dames Vet.II 45 t/m 54 jr. dag 2
1 CORRIE Nusselder HUMMELO 0.20.42
2 LUCIE Erinkveld DOETINCHEM 0.22.20
3 LIESBETH Gerritsen ZEVENAAR 0.24.24
4 URSELA Nibbeling NIEUW WEHL 0.26.48
5 ANTOINETTE Moorman WEHL 0.27.05
         
         
5 Km Dames Vet.III 55 e.o.   dag 2
1 ANNA Dijkstra WESTERVOORT 0.27.47
         
10 Km Heren senioren t/m 39 jr. dag 2
1 ERIK Sanders DIEREN 0.32.39
2 RUUD Meulen van der NIJMEGEN 0.36.27
3 BJORN Demkes LIEVELDE 0.36.57
4 JOOP Giezenaar 'S-HEERENBERG 0.37.44
5 RAYMOND Schuurman DINXPERLO 0.39.17
6 MARTIJN Groot Wassink DINXPERLO 0.39.17
7 ROBIN Wubbels AALTEN 0.39.19
8 KEES Huntink LIEVELDE 0.41.59
9 ROEL Aart van der WEHL 0.42.27
10 TOM Hulkenberg ZEVENAAR 0.43.48
11 MARK Meinema DOETINCHEM 0.44.32
12 DAVE Posthumus AALTEN 0.44.58
13 MARCEL Mateman AALTEN 0.45.59
14 JAN Wal van der ARNHEM 0.46.56
15 DJURRE Hoekstra NEEDE 0.47.40
16 BAS Harmsen ARNHEM 0.49.54
17 LOUPJE Leloup DOETINCHEM 1.01.37
18 NICO Meijer TERBORG Uitgev.
         
         
10 Km Heren Vet.I 40 t/m 49 jr.   dag 2
1 ROLAND Besselink UGCHELEN 0.36.13
2 MARK Groeneweg DIEREN 0.37.21
3 MICHEL Elshof KILDER 0.37.44
4 MARIO Gielink   0.39.20
5 DENIS Woeltjes AALTEN 0.39.37
6 JOHN Peters WEHL 0.40.03
7 HABERT Hageman DIDAM 0.40.22
8 EDWIN Robat DOETINCHEM 0.40.36
9 OSCAR Mulling ZEDDAM 0.40.57
10 HERMI Egteren van ZELHEM 0.41.40
11 WIM Roosendaal LOIL 0.41.47
12 ERIK Vink SINDEREN 0.42.17
13 SANDER Giezen DOETINCHEM 0.43.07
14 THEO Verwaaijen DOETINCHEM 0.44.16
15 BERT Geerlings ZUTPHEN 0.44.49
16 HARRY Derksen DIDAM 0.46.00
17 RUUD Volman WEHL 0.47.47
18 WILFRIED Keurentjes DOETINCHEM 0.48.03
19 BERNO Til DOETINCHEM 0.49.02
20 RAYMOND Hummelink LICHTENVOORDE 0.49.26
21 MARCO Rijs van BREDEVOORT 0.49.39
22 HANS Hoftijzer AALTEN 0.49.43
23 STEFAN Kolkman WEHL 0.49.45
24 RENE Tiemessen WEHL 0.50.49
         
         
10 Km Heren Vet.II 50 t/m 59 jr. dag 2
1 FRED Keurentjes ZEVENAAR 0.35.12
2 BENNIE Verwaaijen DIDAM 0.40.07
3 RENE Huls DOETINCHEM 0.40.13
4 HENK Veurman DINXPERLO 0.41.09
5 BENNIE Kloppenburg DIDAM 0.42.19
6 MARCEL Meurs DOETINCHEM 0.42.39
7 GEO Boumann HUISSEN 0.43.37
8 MARTIN Seevinck DIDAM 0.44.28
9 JOHAN Westervelt AALTEN 0.46.06
10 LAURENS Meekes LICHTENVOORDE 0.47.36
11 JACOB Lubben DOETINCHEM 0.47.59
12 GERARD Heijnst DOETINCHEM 0.49.20
13 THEO Vink ULFT 0.54.42
         
         
10 Km Heren Vet.III 60 e.o.   dag 2
1 HENK Meijde van der INDOORNIK 0.41.00
2 ROY Hennekes   0.42.54
3 WILLY Gunsing ZEVENAAR 0.44.21
4 GEERT Barten ANGEREN 0.44.42
5 THEO Bleumer KILDER 0.47.58
6 FRANS Jordans DUIVEN 0.51.09
         
         
         
         
10 Km Dames senioren t/m 34 jr. dag 2
1 ELLIS Stolwijk DEN HAAG 0.50.24
2 ELS Ubbink 'S-HEERENBERG 0.50.49
3 MARISKA Berg van den AALTEN 0.51.30
4 LINDA Prinsen LICHTENVOORDE 0.54.09
5 YVETTE Heusinkveld AALTEN 0.54.15
6 SAMANTHA Zegers AALTEN 0.54.47
7 SUZANNE Veld in het DOETINCHEM 1.01.37
8 ILSE Groenendijk BRAAMT 1.03.38
9 MIRANDA Gores DOESBURG 1.07.22
10 ANGELIQUE Palte DOETINCHEM Uitgev.
         
         
10 Km Dames Vet.I 35 t/m 44 jr. dag 2
1 INGRID Zolingen van AALTEN 0.46.25
2 AUKJE Egteren van ZELHEM 0.46.44
3 LIANE Hartjes WEHL 0.48.40
4 MIRJAM Lammers AALTEN 0.51.35
5 ALJA Buseman DOETINCHEM 0.51.55
6 CARMEN Keuper WINTERSWIJK 0.52.34
7 NARDIE Reimes AALTEN 0.52.57
8 LINDA Scholten AALTEN 0.52.59
9 INGE Neijenhuis BEEK 0.53.28
10 GERDIE Duenk AALTEN 0.56.10
         
         
10 Km Dames Vet.II 45 t/m 54 jr. dag 2
1 HEIKE Dickerboom REES DLD 0.49.20
2 LIDA Seevinck DIDAM 0.50.24
3 GREETJE Piek WEHL 0.50.43
4 ANS Freriks DOETINCHEM 1.01.31
         
         
10 Km Dames Vet.III 55 e.o.   dag 2
1 RIA Huntink LIEVELDE 0.49.05
2 ANNIE Buesink AALTEN 0.56.58

Gerard Tebroke 2022

       

        
        
              
             
                                                                                                                                                   

 

Hoofdsponsor AVA'70

Zoeken