Nardie Reimes en Linda scholten lopen de 10Km 

Zondagmorgen leek het wel op een maandagavond bij Ava'70.
Een grote groep had zich al vroeg verzameld  voor de 1e herfstloop van 2012 in Wehl.
De groep van Henk Mengers die deze wedstrijden gebruikt als voorbereiding op de 1/2 Marathon van Doetinchem hadden zich ingeschreven voor de 10km om wat wedstrijd snelheid te krijgen. 
Ze zijn allemaal met prima tijden binnen gekomen. Ook Ingrid van Zolingen had er zin in, de Wim Lebbink loop is al jaren een favoriet op het lijstje van Ingrid, en ondanks dat haar vorm nog niet optimaal is ging ze hard weg om als 1e te eindigen. Marco van Rijs die de eerste km nog bij Ingrid kon blijven moest daarvoor de tol betalen door in de 2e ronde van 5km veel tijd in te leveren en werd door Ronnie Boekelder, Walter Vaags en Eric Hoogerbrug in gehaald. Deze mannen liepen als een dieseltrein de 10 km door de mooie bossen rondom Wehl uit. Erwin Wamelink had nog iets last van zijn bovenbenen van het verspringen op de club kampioenschappen, maar kon desondanks toch nog in de 41Min finishen. 
Ook werd er gelopen op de 1,5Km en 5 Km door de Ava'70 sporters, 

1e-Herfstloop-Wehl2012

Lees meer voor de Uitslagen!
1500 meter Meisjes t/m 9 jaar   dag 1
1 ANNELOT Posthumus AALTEN 0.07.25
2 FLORE Posthumus AALTEN 0.12.07
         
         
1500 meter Meisjes 10 t/m 13 jaar dag 1
1 CELINE Wessels DOETINCHEM 0.06.17
2 MARIT Jong de DIDAM 0.06.24
3 FLORIANNE Postma DOETINCHEM 0.06.32
4 NAOMI Vegt van der DOETINCHEM 0.06.36
5 MAUD Centen DOETINCHEM 0.06.39
         
         
1500 meter Jongens t/m 9 jaar   dag 1
1 TIJN Baumann DRIEL 0.06.04
2 MAIKEL Rutgers HUMMELO 0.06.04
3 LENN Posthumus AALTEN 0.06.50
4 JIP Seegers DOETINCHEM 0.07.07
5 LEVI Rutgers HUMMELO 0.07.30
6 MORRIS Cramer DOESBURG 0.07.40
7 MAS Elshof KILDER 0.07.48
         
         
1500 meter Jongens 10 t/m 13 jaar dag 1
1 IDS Elshof KILDER 0.05.35
2 TOM Kuppers DOETINCHEM 0.05.37
3 JOERI Wessels DOETINCHEM 0.05.59
4 MERLIJN Wentink WEHL 0.05.59
5 MANFRED Dun van WEHL 0.06.15
6 CAS Hartskeerl DOETINCHEM 0.06.23
7 TIES Centen DOETINCHEM 0.06.26
8 DAAN Baumann DRIEL 0.06.28
9 JOB Jansen DIDAM 0.07.12
10 TIES Hulshof GAANDEREN 0.07.19
11 JORAN Lankveld GAANDEREN 0.08.40
         
5 Km Heren senioren t/m 39 jr.   dag 1
1 MICHAEL Kroon van der PANNERDEN 0.15.56
2 TOM Hulkenberg ZEVENAAR 0.17.33
3 JORN Heinst SPIJK 0.17.49
4 JEROEN Brummelman HENGELO G 0.19.07
5 REMCO Hal van WEHL 0.19.15
6 FREEK Spanbroek TOLKAMER 0.19.46
7 MYRON Peters WEHL 0.20.16
8 NIECK-JAN Gal KILDER 0.21.03
9 HOLMER Bruggink DOETINCHEM 0.21.39
10 SJAAK Reijmer WEHL 0.23.12
11 IVO Plessis du DOETINCHEM 0.23.14
12 JEROEN Martens DOETINCHEM 0.23.24
13 LUUK Nusselder HUMMELO 0.23.33
14 CHRISTAAN Kroesen HENGELO G 0.23.50
15 JEROEN Hal van DOETINCHEM 0.24.42
16 RENE Zweers ZEVENAAR 0.26.28
         
5 Km Heren Vet.I 40 t/m 49 jr.   dag 1
1 EDWIN Robat DOETINCHEM 0.19.29
2 MARTIN Gotink WEHL 0.19.31
3 WILKO Linnenbank WEHL 0.19.55
4 FRANK Keurntjes BRAAMT 0.21.03
5 ANDRE Heinst SPIJK 0.21.26
6 HARRY Derksen DIDAM 0.22.08
7 HARRIE Harms WEHL 0.24.01
8 MARCEL Harn van ARNHEM 0.24.58
9 MARTIN Bolscher van het WEHL 0.27.44
10 FELIX Helmink ATLETICO 73 UITGEV.
         
         
5 Km Heren Vet.II 50 t/m 59 jr.   dag 1
1 HANS Metzemaekers 'S-HEERENBERG 0.18.45
2 JOS Slutter VARSSELDER 0.19.01
3 GERALD Lee van der ZEDDAM 0.19.31
4 JAN Hendriks ZEVENAAR 0.20.43
5 THEO Koster ZUTPHEN 0.23.18
6 AD Smits WEHL 0.23.45
7 JOHAN Kolenbrander DOETINCHEM 0.23.57
8 HARRY Menting WEHL 0.24.01
9 HENNIE Pouwels NIEUW DIJK 0.28.49
         
5 Km Heren Vet.III 60 e.o.   dag 1
1 GUUS Schmitz 'S-HEERENBERG 0.23.32
2 RUUD Sanders WICHMOND 0.24.01
3 WIM Seegers WEHL 0.24.13
4 JAN Bulten DOETINCHEM 0.26.10
5 BERT Veldhuis DINXPERLO 0.27.55
6 FERRY Bergmans ZEVENAAR 0.28.21
7 RENE Westenberg DIDAM 0.30.46
8 BEN Nimberg WEHL 0.31.34
         
         
5 Km Dames senioren t/m 34 jr.   dag 1
1 ROMY Rijs van BREDEVOORT 0.23.43
2 JILLIAN Seevinck DIDAM 0.25.53
3 TESSA Hendriks WICHMOND 0.28.02
4 INGE Meer van der ARNHEM 0.28.25
         
         
5 Km Dames Vet.I 35 t/m 44 jr.   dag 1
1 JEANNETTE Kuppens GAANDEREN 0.23.58
2 CHANTAL Posthumus AALTEN 0.25.26
3 DEBBY Kroes LENGEL 0.28.07
4 ANITA Huntink WEHL 0.28.47
5 SANDRA Groot de AALTEN 0.31.12
6 NICOLLE Rietman-Nimberg DOETINCHEM 0.31.52
7 ANJA Hoogerbrug AALTEN 0.33.44
         
         
5 Km Dames Vet.II 45 t/m 54 jr.   dag 1
1 CORRIE Nusselder HUMMELO 0.21.21
2 ELS Moorman DOETINCHEM 0.21.42
3 ILONA Hermsen LENGEL 0.22.00
4 LIESBETH Gerritsen ZEVENAAR 0.23.58
5 ERNA Boekelder AALTEN 0.28.23
6 LENIE Wamelink AALTEN 0.31.08
         
         
5 Km Dames Vet.III 55 e.o.   dag 1
1 ALICE Aaftink DIDAM 0.28.25
         
10 Km Heren senioren t/m 39 jr.   dag 1
1 JOOP Giezenaar 'S-HEERENBERG 0.38.14
2 RAYMOND Schuurman DINXPERLO 0.39.12
3 MAURICE Vos ZEVENAAR 0.39.46
4 NICO Meijer TERBORG 0.39.51
5 ERWIN Wamelink AALTEN 0.41.26
6 ALEXANDER Schrader SPANKEREN 0.42.05
7 MARK Meinema DOETINCHEM 0.42.05
8 ROEL Aart van der WEHL 0.43.45
9 MARCEL Mateman AALTEN 0.46.18
10 DAVE Posthumus AALTEN 0.46.25
11 JAN Wal van der ARNHEM 0.47.22
12 ERIC Hoogerbrug AALTEN 0.48.43
         
         
10 Km Heren Vet.I 40 t/m 49 jr.   dag 1
1 MICHEL Elshof KILDER 0.37.51
2 STEFAN Scanu LICHTENVOORDE 0.38.44
3 JOHN Peters WEHL 0.39.53
4 OSCAR Mulling ZEDDAM 0.42.05
5 WIM Roosendaal LOIL 0.42.45
6 HABERT Hageman DIDAM 0.43.28
7 SANDER Giezen DOETINCHEM 0.43.33
8 JOHN-PETER Murray ZUTPHEN 0.44.40
9 RIK Hulshof GAANDEREN 0.45.40
10 DIRK-JAN Slobbe ZUTPHEN 0.46.21
11 ERDWIN Lap DUIVEN 0.46.41
12 HENRI Lankveld GAANDEREN 0.46.46
13 RONNIE Boekelder AALTEN 0.48.43
14 WALTER Vaags AALTEN 0.48.48
15 JURGEN Deurloper STEENDEREN 0.49.10
16 EDDY Groen WARNSVELD 0.49.59
17 HANS Hoftijzer AALTEN 0.50.02
18 MARCO Rijs van BREDEVOORT 0.51.07
19 RENE Tiemessen WEHL 0.51.49
20 AREND Bos ZEVENAAR 0.55.20
         
         
10 Km Heren Vet.II 50 t/m 59 jr.   dag 1
1 JOOP Kraaijvanger DOESBURG 0.39.44
2 RENE Huls DOETINCHEM 0.40.36
3 MAARTEN Mierlo van ARNHEM 0.41.08
4 MARTIN Seevinck DIDAM 0.44.55
5 LAURENS Meekes LICHTENVOORDE 0.47.08
6 JACOB Lubben DOETINCHEM 0.48.52
7 GERARD Heijnst DOETINCHEM 0.49.25
8 LOUIS Kok ZUTPHEN 0.50.39
         
10 Km Heren Vet.III 60 e.o.   dag 1
1 THEO Bleumer KILDER 0.48.12
2 DIRK Peppel van de DUIVEN 0.48.15
3 JOHAN Schrader SPANKEREN 0.49.56
4 FRANS Jordans DUIVEN 0.51.29
5 BAUKE Tijmstra VELP 0.55.49
         
         
10 Km Dames senioren t/m 34 jr.   dag 1
1 LINDA Prinsen LICHTENVOORDE 0.53.47
2 YVETTE Heusinkveld AALTEN 0.55.03
3 SAMANTHA Zegers AALTEN 0.55.16
4 MARISKA Berg van den AALTEN UITGEV.
         
         
10 Km Dames Vet.I 35 t/m 44 jr.   dag 1
1 INGRID Zolingen van AALTEN 0.46.41
2 MARIAN Denekamp ZUTPHEN 0.47.56
3 LIANE Hartjes WEHL 0.48.58
4 ALJA Buseman DOETINCHEM 0.51.27
5 MIRJAM Lammers AALTEN 0.51.28
6 CARMEN Keuper WINTERSWIJK 0.52.17
7 NARDIE Reimes AALTEN 0.52.36
8 LINDA Scholten AALTEN 0.52.56
9 LINDA Vries de AALTEN 0.53.05
10 MONIQUE Bolscher van het WEHL 0.53.46
11 ELLEN Schaik van WEHL 0.53.46
12 GERDIE Duenk AALTEN 0.55.22
13 MONIQUE Vos BRAAMT 0.55.36
         
10 Km Dames Vet.II 45 t/m 54 jr.   dag 1
1 HEIKE Dickerboom REES DLD 0.49.25
2 LUUS Stoop ZUTPHEN 0.49.30
3 LIDA Seevinck DIDAM 0.50.07
4 GREETJE Piek WEHL 0.50.50
5 DIRKJE Huitink AALTEN 0.55.41
         
         
10 Km Dames Vet.III 55 e.o.   dag 1
1 ANNIE Buesink AALTEN 0.56.57


Gerard Tebroke 2022

       

        
        
              
             
                                                                                                                                                   

 

Hoofdsponsor AVA'70

Zoeken