Tussenstand 3dNb Crosscompetitie na 3 wedstrijden (UPDATE) [15-11-2008]
Afstand 1 KM
Meisjes
cl.
Achternaam
Plaats
Vereniging
  1
  2
  3
  Totaal
1
Louisa Derksen
Rhede
LAZ Rhede
  0:04:12
  0:04:09
  0:04:05
  0:08:14
2
Frieda Hobing
Rhede
LAZ Rhede
 0:04:11
  0:04:13
  0:04:11
  0:08:22
3
Susan Wouda *
Goor
Goor '75
  0:04:29
  0:04:18
  0:04:12
  0:08:30
4
Greta Boeck
Bocholt
LAZ Rhede
  0:04:20
  0:04:19
  0:04:21
  0:08:39
5
Amber Vinkenvleugel *
Winterswijk
Archeus
  0:04:31
  0:04:21
  0:04:32
  0:08:52
6
Nienke Wijenberg *
Winterswijk
Archeus
  0:04:42
  0:04:42
  0:04:28
  0:09:10
7
Romy van Rijs *
Bredevoort
AVA '70
 
  0:04:43
  0:04:49
  0:09:32
8
Esther Boekelder *
Aalten
AVA '70
  0:04:59
  0:04:52
  0:05:37
  0:09:51
9
Stephanie Kok *
Doetinchem
AV Argo
 0:05:24
  0:04:56
  0:04:58
  0:09:54
10
Leonie Elburg *
Aalten
AVA '70
  0:05:04
  0:05:11
  0:04:53
  0:09:57
11
Isa van Braak *
Aalten
-
  0:05:00
  0:05:02
  0:04:59
  0:09:59
12
Julia Roos *
Aalten
-
  0:05:25
  0:05:23
  0:04:59
  0:10:22
13
Jade Woeltjes
Aalten
AVA '70
  0:05:26
  0:05:20
  0:05:19
  0:10:39
14
Nova Rave
Aalten
AVA '70
 
  0:05:24
  0:05:20
  0:10:44
15
Sanne&nbspte&nbspWinkel *BMD)
Aalten
AVA '70
  0:05:43
  0:05:25
  0:05:22
  0:10:47
16
Jip Berkelder *
Aalten
AVA '70
  0:05:37
  0:05:48
  0:05:17
  0:10:54
17
Babette Mullink
Winterswijk
Archeus
  0:05:27
  0:05:28
  0:05:54
  0:10:55
18
Esmee van Braak *
Aalten
-
  0:06:21
  0:05:10
  0:05:53
  0:11:03
19
Greta Hobing
Rhede
LAZ Rhede
  0:05:34
  0:05:35
  0:05:42
  0:11:09
20
Laura Sloetjes *
Aalten
-
  0:05:49
  0:05:51
  0:05:44
  0:11:33
21
Daan Berkelder *
Aalten
AVA '70
  0:06:25
  0:06:17
  0:05:40
  0:11:57
22
Mees Berkelder *
Aalten
AVA '70
 0:06:29
  0:07:55
  0:06:15
  0:12:44
23
Mandi Emadi
Aalten
AVA '70
 
 0:07:13
  0:06:22
  0:13:35
24
Laura te Winkel
Aalten
AVA '70
  0:06:22
  0:07:55
  0:07:51
  0:14:13
25
Linde Kl Nibbelink
Bredevoort
AVA '70
  0:04:58
 
 
  0:04:58
26
Mirit van Middelkoop
Aalten
-
 
  0:05:05
 
  0:05:05
27
Kristy Hubers
Aalten
-
 
  0:05:06
 
  0:05:06
28
Kris Demkes
Lievelde
-
 
 
  0:06:02
  0:06:02
29
Anne Rewinkel
Ulft
-
 
  0:06:32
 
  0:06:32
Jongens
cl.
Achternaam
Plaats
Vereniging
  1
  2
  3
  Totaal
1
Ruben Boekelder *
Aalten
AVA '70
  0:04:03
  0:04:06
  0:03:53
  0:07:56
2
Felix Knuewer
Heiden
LAZ Rhede
  0:04:11
 
  0:03:58
  0:08:09
3
Noah Woeltjes *
Aalten
AVA '70
  0:04:10
  0:04:11
  0:04:06
  0:08:16
4
Ole Koltermann
Bocholt
LAZ Rhede
  0:04:36
  0:04:17
  0:04:08
  0:08:25
5
Lukas Wehning
Rhede
LAZ Rhede
  0:04:25
  0:04:24
  0:04:12
  0:08:36
6
Marc Helmink
Meddo
sc Meddo
  0:04:31
  0:04:25
  0:04:16
  0:08:41
7
Noah Dijkslag *
Aalten
AVA '70
  0:04:29
  0:04:35
  0:04:31
  0:09:00
8
Bart Elburg *
Aalten
AVA '70
  0:04:30
  0:04:35
  0:04:39
  0:09:05
9
Jonas Wehning
Rhede
LAZ Rhede
  0:04:55
  0:04:34
  0:04:34
  0:09:08
10
Kaj KleinHesselink*
Aalten
AVA '70
  0:04:34
  0:04:37
  0:04:36
  0:09:10
11
Niek KleinWolterink*
Aalten
AVA '70
  0:04:33
  0:04:46
  0:04:39
  0:09:12
12
Brent Schoppers
Aalten
-
 
  0:04:36
  0:04:37
  0:09:13
13
Joost te Paske *
Aalten
-
  0:04:47
  0:04:40
  0:04:35
  0:09:15
14
Mick Wagener *
Aalten
AVA '70
  0:04:43
  0:04:45
  0:04:36
  0:09:19
15
Stijn Wikkerink *
Aalten
AVA '70
  0:04:44
  0:04:41
  0:04:41
  0:09:22
16
Jan-Willem Kobus *
Aalten
AVA '70
  0:05:09
  0:04:58
  0:04:54
  0:09:52
17
Tim Wehning
Rhede
LAZ Rhede
  0:05:05
  0:05:04
  0:04:52
  0:09:56
18
Tijmen ter Keurs *?
Winterswijk
Archeus
  0:05:01
  0:05:02
  0:05:00
  0:10:01
19
Noah Ruesink
de Heurne
Try-out
  0:05:07
  0:05:00
 
  0:10:07
20
Stan Prinsen *
Varsseveld
-
  0:05:08
  0:05:03
  0:05:14
  0:10:11
21
Joris Scholten *
Aalten
AVA '70
 0:05:14
  0:04:59
 
  0:10:13
22
Cas Luijmes *
Aalten
AVA '70
  0:05:12
  0:05:01
  0:05:21
  0:10:13
23
Vincent Adriaanse
Aalten
AVA '70
  0:05:03
  0:05:14
 
  0:10:17
24
Joep Tolkamp *
Aalten
AVA '70
  0:05:15
  0:05:29
  0:05:08
  0:10:23
25
Jonas Giesbers *
Isselburg
Isselburger TV
  0:05:14
  0:05:09
 
  0:10:23
26
Mees Prinsen *
Varsseveld
-
  0:05:28
  0:05:07
 
  0:10:35
27
Daan te Winkel
Aalten
AVA '70
 
  0:05:27
  0:05:16
  0:10:43
28
Julian Prinsen *
Lichtenvoorde
AVA '70
  0:05:18
  0:05:46
  0:05:36
  0:10:54
29
Jesse Ligterink *
Aalten
-
  0:05:32
  0:05:42
  0:05:28
  0:11:00
30
Job Ligterink *
Aalten
-
  0:05:58
  0:06:13
  0:05:30
  0:11:28
31
Daniel Emadi (BMD)
Aalten
AVA '70
 
  0:06:34
  0:06:20
  0:12:54
32
Soeren Meyer-Bothling
Bocholt
WSV Bocholt
 
 
  0:05:11
  0:05:11
33
nr354 354
 
-
 
  0:05:44
 
  0:05:44
34
Bram Berkelder
Aalten
-
  0:06:38
 
 
  0:06:38
Afstand 2 KM
Meisjes
cl.
Achternaam
Plaats
Vereniging
  1
  2
  3
  Totaal
1
Vanessa Derksen
Rhede
LAZ Rhede
  0:08:10
  0:07:59
  0:07:55
  0:15:54
2
Carolin Knuewer
Heiden
LAZ Rhede
  0:08:17
  0:07:59
  0:07:56
  0:15:55
3
Jasmin Nieland
Bocholt
LAZ Rhede
  0:08:14
  0:08:03
  0:07:56
  0:15:59
4
Nikie Lammers *
Aalten
AVA '70
 0:08:14
  0:08:07
  0:08:05
  0:16:12
5
Madelief Hoijtink
Brinkheurne
Archeus
  0:08:34
  0:08:47
  0:08:33
  0:17:07
6
Elena Neumann
Bocholt
LAZ Rhede
  0:08:43
  0:08:46
  0:08:38
  0:17:21
7
Julia Manzke
Dingden
LAZ Rhede
  0:08:54
  0:08:55
  0:08:44
  0:17:38
8
Enny Blits
Rhede
LAZ Rhede
  0:09:11
  0:08:53
  0:08:53
  0:17:46
9
Marlou Remeeus
Zieuwent
Loopgroep '90
  0:08:59
  0:08:54
  0:09:32
  0:17:53
10
Tess Valenta
Winterswijk
Archeus
  0:09:20
  0:09:08
  0:09:16
  0:18:24
11
Frankie Lammers *
Aalten
AVA '70
  0:10:02
  0:09:32
  0:09:17
  0:18:49
12
Jolien Onnink *
Aalten
AVA '70
  0:10:06
  0:09:42
  0:09:51
  0:19:33
13
Elise ten Brinke *
Aalten
AVA '70
  0:10:33
  0:10:15
  0:09:52
  0:20:07
14
Julia Tiggeloven
Winterswijk
Archeus
  0:10:17
 
  0:10:24
  0:20:41
15
Mylja Jansen *
Aalten
AVA '70
  0:10:41
  0:11:04
  0:10:30
  0:21:11
16
Marit Elburg
Aalten
-
  0:11:04
  0:11:08
  0:10:31
  0:21:35
17
Yosha Tolkamp *
Aalten
AVA '70
  0:10:33
 
  0:11:06
  0:21:39
18
Monique Hogeboom
Winterswijk
Archeus
  0:11:02
 
  0:11:05
  0:22:07
19
Hanne Ruesink
Winterswijk
Archeus
 
  0:11:21
  0:10:50
  0:22:11
20
Valentina Wiessmeier
Bocholt
wsv Bocholt
  0:11:26
  0:11:17
  0:11:09
  0:22:26
21
Elianne Mulder
Winterswijk
-
  0:12:07
  0:11:23
  0:11:08
  0:22:31
22
Jenna Moelmann
Bocholt
-
  0:11:24
  0:11:13
 
  0:22:37
23
Nele Moellman
Bocholt
-
  0:11:56
  0:11:53
 
  0:23:49
24
Hanna Maria Vahlbrock
Bocholt
Tvb Bocholt
  0:11:59
  0:12:04
 
  0:24:03
25
Anouk Wikkerink *
Aalten
AVA '70
  0:12:25
  0:14:02
  0:12:51
  0:25:16
26
Josefine Wiessmeier
Bocholt
wsv Bocholt
  0:13:42
  0:17:42
  0:14:04
  0:27:46
27
Mirjam Dunnewold *
Aalten
AVA '70
  0:17:56
  0:17:44
  0:16:56
  0:34:40
28
Anouk de Wit
Steenderen
-
 
  0:09:22
 
  0:09:22
29
Mirthe de Wit
Steenderen
-
 
  0:09:58
 
  0:09:58
30
Jitske Glorie
Miste
-
 
 
  0:10:03
  0:10:03
31
Stevie de Wit
Steenderen
-
 
  0:11:12
 
  0:11:12
32
Hilde Bentert
Aalten
AVA '70
 
  0:11:18
 
  0:11:18
33
Swantje Meyer-Bothling
Bocholt
WSV Bocholt
 
  0:11:58
 
  0:11:58
34
Lieke Ruesink
Winterswijk
Archeus
 
 
 
  0:00:00
Jongens
cl.
Achternaam
Plaats
Vereniging
  1
  2
  3
  Totaal
1
Andre Giesbers *
Isselburg
Isselburger TV
  0:07:15
  0:07:14
  0:07:05
  0:14:19
2
Mark te Brake *
Aalten
-
  0:07:34
  0:07:32
  0:07:24
  0:14:56
3
Arne Boeck
Bocholt
LAZ Rhede
 0:07:30
  0:07:31
 
  0:15:01
4
David Sonntag
Oeding
AVA '70
 0:07:54
  0:07:38
  0:07:34
  0:15:12
5
Jonathan Kolks
Bocholt
LAZ Rhede
  0:07:37
  0:07:41
  0:07:36
  0:15:13
6
Bram Tolkamp *
Aalten
AVA '70
  0:08:03
  0:07:50
  0:07:36
  0:15:26
7
Kevin Kugathasan
Aalten
AVA '70
  0:07:47
  0:07:44
 
  0:15:31
8
David Spiro
Winterswijk
Archeus
 
  0:08:01
  0:07:58
  0:15:59
9
Michel Boeck
Bocholt
LAZ Rhede
  0:08:11
  0:08:14
  0:08:03
  0:16:14
10
Tim te Brake *
Aalten
-
  0:08:19
  0:08:20
  0:08:13
  0:16:32
11
Paul Heinen
Aalten
AVA '70
  0:08:26
 
  0:08:09
  0:16:35
12
Steffen Giesbers *
Isselburg
Isselburger TV
  0:08:44
  0:08:22
  0:08:27
  0:16:49
13
Tom Wouda *
Goor
av&nbspHaaksbergen
  0:08:33
  0:08:21
  0:08:32
  0:16:53
14
Maarten Heersink
Aalten
AVA '70
  0:09:13
  0:08:26
  0:08:35
  0:17:01
15
Laurens Broere
Winterswijk
Archeus
  0:08:35
 
  0:08:42
  0:17:17
16
Daan Houwers *
Aalten
AVA '70
  0:09:10
  0:08:50
  0:08:50
  0:17:40
17
Dani Kugathasan
Aalten
AVA '70
  0:08:52
  0:08:56
 
  0:17:48
18
Maximilian Wiessmeier
Bocholt
-
  0:09:16
  0:08:56
  0:09:07
  0:18:03
19
Raul Griffioen *
Aalten
AVA '70
  0:09:15
  0:09:07
 
  0:18:22
20
Twan Wagenaar *
Aalten
AVA '70
  0:09:52
  0:09:19
  0:09:08
  0:18:27
21
Tom Rewinkel
Ulft
-
 
  0:09:27
  0:09:22
  0:18:49
22
Domenique Schreurs
Winterswijk
Archeus
  0:10:01
  0:09:37
  0:09:17
  0:18:54
23
Sebastian Sonntag
Bocholt
LAZ Rhede
 
  0:09:34
  0:09:24
  0:18:58
24
Rikkert Huiskamp
Winterswijk
Archeus
 
  0:09:45
  0:09:20
  0:19:05
25
Kees Huntink
Lievelde
Archeus
 
  0:09:29
  0:09:42
  0:19:11
26
Emiel Boekelder *
Aalten
AVA '70
  0:09:56
  0:09:41
  0:09:43
  0:19:24
27
Timo Kruisselbrink
Kotten
Archeus
  0:10:00
  0:09:46
  0:09:40
  0:19:26
28
Gertjan Bentert *
Aalten
AVA '70
  0:10:09
  0:09:40
  0:09:46
  0:19:26
29
Paul Kern
Bocholt
-
  0:09:45
  0:10:09
 
  0:19:54
30
Jerrel Balke *
Aalten
AVA '70
  0:10:03
  0:09:53
  0:10:47
  0:19:56
31
Joran Schoppers *
Aalten
-
  0:10:18
  0:09:57
  0:10:04
  0:20:01
32
Twan Veldhuis
Winterswijk
Archeus
  0:10:00
  0:10:02
 
  0:20:02
33
Tim Scholten *
Aalten
AVA '70
  0:10:11
  0:09:55
 
  0:20:06
34
Jochem ter keurs
Winterswijk
Archeus
  0:10:13
  0:10:10
  0:09:58
  0:20:08
35
Morits Wiesmeier
Bocholt
-
  0:10:04
 
  0:10:20
  0:20:24
36
Teun Houwers *
Aalten
AVA '70
  0:10:14
  0:11:26
  0:10:14
  0:20:28
37
Sam ter Haar
Aalten
AVA '70
  0:09:57
  0:10:37
 
  0:20:34
38
Leon luijmes *
Aalten
AVA '70
  0:11:50
 
  0:10:59
  0:22:49
39
Rik Dunnewold *
Aalten
AVA '70
  0:11:23
  0:11:48
  0:11:31
  0:22:54
40
Luuk te Brake *
Aalten
AVA '70
 
  0:08:38
 
  0:08:38
41
Sven Lammers
Aalten
-
 
  0:09:14
 
  0:09:14
42
Malte Stochausen
Bocholt
LAZ Rhede
  0:09:17
 
 
  0:09:17
43
Jochem Vink
Aalten
-
 
 
  0:09:18
  0:09:18
44
Max Weegen
Rhede
LAZ Rhede
  0:09:19
 
 
  0:09:19
45
Johannes Kern
Bocholt
-
  0:09:55
 
 
  0:09:55
46
Thom Hubers
Aalten
AVA '70
 
  0:10:06
 
  0:10:06
47
Luuk Holweg
Winterswijk
Archeus
  0:11:21
 
 
  0:11:21
48
Tim Hendrik Vahlbrock
Bocholt
Tvb Bocholt
  0:11:21
 
 
  0:11:21
49
Luuk te Brake *
Aalten
AVA '70
 
 
 
  0:00:00
50
Hendrik Pfeiffer
Borken
LAZ Rhede
 
 
 
  0:00:00
               
 
 

Boekeldercross 2022

 

Vier zaterdagen in november kun je mee doen aan de Boekeldercross competitie.
Je doet mee aan de competitie als je 3 keer gefinisht bent op de zelfde afstand.
Kun je maar 1 of 2 keer meedoen of loop je verschillende afstanden is dit geen enkel probleem.

Let op! De starttijden van de 5km, 10km en 15km zijn aangepast! en deze starten allen om 13:30 uur

De wedstrijden:

1km Jeugdcross start 13:00 uur.
2km Jeugdcross start 13:10 uur.
5km start                    13:30 uur.
10km en 15km start   13:30 uur.