Beste leden, jeugdleden, ouders en betrokkenen.


Vanaf vanavond (woensdag 3 juni) is er in de gang van het clubhuis van AVA’70 een gedenkhoekje ingericht voor onze Sien.

Hier ligt een herinneringsboek voor de jeugdleden en een condoleanceregister voor ouders, volwassenen en belangstellenden.

Voor diegene die dit willen, is er de mogelijkheid om een boodschap achter te laten. Elk jeugdlid krijgt tijdens de training de kans om zijn/haar naam in het boek op te schrijven. Daarnaast zijn tekeningen, foto’s of andere herinneringen die je hebt aan Sien ook mogelijk om in het boek te plakken. Deze kunnen we op een later tijdstip overhandigen aan de familie.

 Bij het intekenen van het boek vragen we jullie rekening te houden met de richtlijnen van het RIVM. Naast de 1,5 meter regel, willen we de volwassenen ook verzoeken een eigen pen mee te nemen. Voor de jeugdleden zijn er gekleurde pennen aanwezig die gereinigd worden.

 

Trainers AVA’70

GUV.Walfortloop

 
Dinsdag 15 juli organiseert AVA'70 de GUV. Walfortloop
Enkele belangrijke wetenswaardigheden over deze 2e Zomeravondloop 2025 in de serie van 3.


S
tart- en finish locatie: Op onze eigen Atletiekbaan in Aalten

Programma:
 
19.00 uur: Start 1 kilometer t/m 9jaar  
 19.10 uur: Start 2 kilometer t/m 15jaar 
 19.35 uur: Start 5 kilometer FrameRun
 19.45 uur: Start 5 kilometer
 19.45 uur: Start 10 kilometer