OPEN GELDERS/OVERIJSSELSE CROSSCOMPETITIE 2010 / 2011

Hieronder de data, organisatoren en wedstrijdplaatsen van de 5 wedstrijden meetellend voor de Open Gelders/Overijsselse crosscompetitie:

1e cross 16 oktober 2010 Flevo Delta Dronten
(locatie: Spijkbos, entree Oldebroekerweg)
sluitingsdatum inschrijving 2 oktober 2010

2e cross 13 november 2010 Athlos Harderwijk (locatie:)
sluitingsdatum inschrijving 6 november 2010

3e cross 11 december 2010 AV Pallas ’67 Wageningen

(locatie:Papendal, NOC*NSF evenementen
terrein B (bij locatie 26 plattegrond site AV Pallas ‘67 )
LET OP : Afwijkende Chronoloog zie site AV Pallas ’67 Papendal Cross
sluitingsdatum inschrijving 4 december 2010

4e cross 08 januari 2011 AVA ‘70 Aalten
(locatie: Ringkampbulten, Aalten )
sluitingsdatum inschrijving 31 december 2010

Tijdens deze cross zal het Open Gelders/Overijssels kampioenschap cross worden verwerkt.

5e cross 12 februari 2011 Cialfo Epe
(locatie Hertekamp)
sluitingsdatum inschrijving 5 februari 2011
Inschrijfgeld                     1e, 2e en 5e wedstrijd    3e, wedstrijd       4e wedstrijd (Open GOK)
Senioren,
masters en recreanten              € 2,50                   nog niet bekend                         € 2,75
A/B junioren                                 € 2,25                   nog niet bekend                         € 2,50
C/D junioren                                € 2,00                    € 2,00                                         € 2,25
Pupillen                                        € 1,75                    € 1,75                                         € 2,00



De inschrijvingen voor de eerste cross dienen uiterlijk veertien dagen tevoren bij de organiserende vereniging te zijn. De inschrijvingen van de overige crossen de zaterdag voorafgaand aan de wedstrijddag.
Naïnschrijven is mogelijk tot 2 dagen voor de wedstrijd
Het inschrijfgeld wordt dan met € 3,00 verhoogd.

Naïnschrijven op de wedstrijddag zelf is niet mogelijk.

Programma
                                                                oktober/november/december                         januari/februari
Mannen/jongens
Senioren en Masters                                        9.000 meter                                          10.000 meter
Recreanten en Masters M 50+                        6.500 meter                                          7.500 meter
Senioren en Recreanten midden afst           3.000 meter                                          5.000 meter
Junioren A en B                                                 4.000 meter                                          6.000 meter
Junioren C                                                          2.500 meter                                          3.500 meter
Junioren D                                                          2.000 meter                                          2.000 meter
Pupillen A en B                                                  1.000 meter                                          1.000 meter
Pupillen C 1.000 meter 1.000 meter

Vrouwen/meisjes
Senioren, Recreanten en Masters                  5.000 meter                                          6.000 meter
Junioren A en B                                                 2.500 meter                                          3.500 meter
Junioren C                                                          2.000 meter                                          2.000 meter
Junioren D                                                          1.500 meter                                          1.500 meter
Pupillen A en B                                                  1.000 meter                                          1.000 meter
Pupillen C 1.000 meter 1.000 meter

WEDSTRIJDBEPALINGEN
Chronologisch overzicht 1e,2e,4e en 5e cross

10.30 uur meisjes A en B
10.50 uur jongens A en B
11.15 uur mannen senioren,mannen masters en mannen recreanten midden afstand
11.30 uur vrouwen senioren, vrouwen masters en vrouwen recreanten
12.00 uur mannen senioren, mannen masters en mannen recreanten lange afstand
12.50 uur meisjes C
13.00 uur jongens C
13.15 uur meisjes pupillen C
13.22 uur jongens pupillen C
13.29 uur meisjes pupillen B
13.36 uur jongens pupillen B
13.44 uur meisjes pupillen A 1e jaars
13.52 uur meisjes pupillen A 2e jaars
14.00 uur jongens pupillen A 1e jaars
14.08 uur jongens pupillen A 2e jaars
14.15 uur meisjes D 1e jaars
14.22 uur meisjes D 2e jaars
14.30 uur jongens D 1e jaars
14.40 uur jongens D 2e jaars

Chronologisch overzicht 3e cross Papendalcross van 11 december 2010
Volgt nog

Overige wedstrijdregels
Het is pupillen niet toegestaan op spikes te lopen tijdens deze crossen.

Bepaling eindstand
A. Om in het eindklassement te worden opgenomen is deelname aan tenminste 3 van de 5 crossen, in dezelfde categorie, verplicht.
B. Deelname aan en finishen in de 5e cross is verplicht.
Hiervan wordt niet afgeweken.

Virtuele Grachtenloop

                                     
              
                                                                                                                                                          
 

Hoofdsponsor AVA'70

Zoeken